+48 32 746 91 00
Adamieckiego 8 str.41-503 Chorzów, Poland
  • English
  • Polski

Weindich – specjaliści od technologii mikrofalowej

Nasza firma powstała w 1990r. Automatyka przemysłowa, linie technologiczne i kompletacja maszyn do produkcji – to tematy, z zakresu których posiadamy szeroką wiedzę i umiejętności. Projektujemy dedykowane rozwiązania, które podnoszą efektywność i funkcjonalność linii technologicznych, maszyn i urządzeń dla przemysłu mięsnego i przetwórstwa spożywczego. Posiadamy patenty m.in. na komorę do szybkiego schładzania, kije wędzarnicze Diamant Line oraz technologię wtórnej pasteryzacji.

Nie stoimy w miejscu, obserwujemy trendy rynkowe i słuchamy potrzeb naszych klientów. Ciągły rozwój naszej firmy, inwestycje w nowoczesne technologie i kompetencje naszej załogi, specjalizacja i wszechstronność, pasja i zaangażowanie, wiedza i doświadczenie – to wszystko pozwala nam być w czołówce wiodących dostawców specjalistycznego wyposażenia dla zakładów przetwórstwa spożywczego, jak i ekspertem w zakresie innowacyjnego podejścia do produkcji i biznesu.

Jesteśmy firmą rodzinną ze 100% polskim kapitałem. W naszej siedzibie w Chorzowie znajduje się specjalistyczne centrum handlowe, hala produkcyjna, magazyny, serwis techniczny 24/7 oraz Centrum Kulinarne, gdzie podczas szkoleń technologicznych, warsztatów, pokazów, a także egzaminów czeladniczych i mistrzowskich, przekazywana jest ekspercka wiedza specjalistów z branży kulinarnej i gastronomicznej z całego świata.

Działamy w oparciu o system zarządzania jakością oparty o normę ISO 9001:2015 w zakresie serwisowania oraz profesjonalnej obsługi na każdym etapie dostarczania i sprzedaży maszyn oraz urządzeń dla przemysłu spożywczego i gastronomii. Współpraca z klientem odbywa się na każdym etapie procesu projektowania linii technologicznych, od tworzenia koncepcji, poprzez wykonanie i uruchomienie oraz cały cykl użytkowania. Pozwala nam to działać kompleksowo i oferować naszym klientom fachowe doradztwo, nadzór inwestycyjny, serwis oraz szkolenia techniczne.

Strona internetowa naszej firmy – http://www.weindich.pl/pl/